Joulukuu 2017

14.12.2017-15.12.2017
Tanssia 100-vuotiaan riemulla – pikkujoulut
Valvesali
08.12.2017-09.12.2017
Tanssiteatteriteos NelkytPlus
Valvesali

Marraskuu 2017

28.11.2017-29.11.2017
Sonya Lindfors: SWAG LESSONS
Valvesali
24.11.2017-26.11.2017
Sonya Lindfors: SWAG LESSONS
Valvesali
07.11.2017-10.11.2017
Flow Productions esittää: [mute]
Valvesali
04.11.2017-05.11.2017
Flow Productions esittää: [mute]
Valvesali

Lokakuu 2017

19.10.2017-21.10.2017
H-Kollektiivi: ILTAMAT
Valvesali
12.10.2017-14.10.2017
H-Kollektiivi: ILTAMAT
Valvesali

Syyskuu 2017

23.09.2017-24.09.2017
Balettituotantoryhmä Tenho: PELTO
Valvesali
19.09.2017-21.09.2017
Katja Koukkula ja Jussi Väänänen: ONNELLISET
Valvesali

Elokuu 2017

Toukokuu 2017

27.05.2017-28.05.2017
n.o.d youth company: OTHER STORIES
Valvesali
18.05.2017-20.05.2017
Milla Virtanen & Jaakko Toivonen: BLACKPOOL
Valvesali
02.05.2017-03.05.2017
Room 2 Manoeuvre: WITHOUT A HITCH
Valvesali

Huhtikuu 2017

27.04.2017-29.04.2017
Room 2 Manoeuvre: WITHOUT A HITCH
Valvesali
07.04.2017-08.04.2017
TADaC - Elina Pirinen: KOSTO I-IX
Valvesali

Maaliskuu 2017

30.03.2017-02.04.2017
Oulun taidekoulu: OPERAATIO LINTU SININEN
Valvesali

Helmikuu 2017

28.02.2017-01.03.2017
Cross Move Company: CMC SPRING SHOW
Valvesali
21.02.2017-26.02.2017
Flow: PESSI JA ILLUSIA
Valvesali
17.02.2017-19.02.2017
Flow: PESSI JA ILLUSIA
Valvesali
09.02.2017-12.02.2017
VOLONTÉ - Poikkitaiteellinen kollaasi
Valvesali

Tammikuu 2017

20.01.2017-22.01.2017
VOLONTÉ - Poikkitaiteellinen kollaasi
Valvesali

Joulukuu 2016

10.12.2016-11.12.2016
Cross Move Company: Joulutarina 4
Valvesali

Marraskuu 2016

25.11.2016-26.11.2016
JoJo: Tanssiteatteri Hämy – Suomi Hall of Fame
Valvesali
12.11.2016
Toisin silmin –yhteisötaidetapahtuma
Kulttuuritalo Valve
10.11.2016-11.11.2016
JoJo: Tanssiteatteri Hämy – Suomi Hall of Fame
Valvesali

Lokakuu 2016

19.10.2016-23.10.2016
Flow: William Petit & Carlos Molina Lores - Land
Valvesali
13.10.2016-22.10.2016
Tomi Paasonen: Lauantaitanssit
Valvesali

Syyskuu 2016

17.09.2016
KAARLELA, KAIRAKARI, SOIVA SIILI: FIUUUUUHHH!
Valvenäyttämö
17.09.2016
NICK POWER: CYPHER
Valvesali
14.09.2016
REETTA HONKAKOSKI: DUETTO YHDELLE
Valvesali
09.09.2016
Art goes Afterwork

Elokuu 2016

19.08.2016-21.08.2016
JOAN CATALÀ: PELAT
Valvesali

Toukokuu 2016

28.05.2016-29.05.2016
Sari Palmgren – The Earth Song
JoJo - Oulun Tanssin keskus
21.05.2016-22.05.2016
Pomppulauta-esitysfoorumi
JoJo - Oulun Tanssin keskus
18.05.2016-20.05.2016
Tiuku ja tanssitehdas! - Cross Move Company
Valvesali
14.05.2016
Bastetin tyttäret - Yasmine ry
Valvesali

Huhtikuu 2016

28.04.2016-07.05.2016
Maija Mustonen – The Darkest Hits
JoJo - Oulun Tanssin keskus
16.04.2016-17.04.2016
Lenninsiipi esittää: Tuhkimo-baletti
Valvesali
03.04.2016-07.04.2016
Sateenkaaren salaisuus
Valvesali
02.04.2016-08.04.2016
TANSSIKOLLAASI
Valvesali

Maaliskuu 2016

22.03.2016-23.03.2016
Väenpuoli
Oulun Musiikkijuhlat
18.03.2016-19.03.2016
Ilmatila/Ilona Jäntti: Handspun & Pix Graeca
Oulun Musiikkijuhlat
16.03.2016
Rave for MAD & TM3
JoJo - Oulun Tanssin keskus ja Oulun Musiikkijuhlat

Helmikuu 2016

19.02.2016-27.02.2016
Raekallio Corp.: Esitys - A Performance
JoJo - Oulun Tanssin keskus
13.02.2016-14.02.2016
Ihmemaa Oz

Tammikuu 2016

Joulukuu 2015

09.12.2015-12.12.2015
Toiveiden lähteellä
Oulun taidekoulun tanssilinja
04.12.2015
Neljä pienteosta
Cross Move Company
04.12.2015-05.12.2015
Joulutarina 3
Cross Move Company

Marraskuu 2015

27.11.2015-28.11.2015
Anu Sistonen: Optike
JoJo - Oulun Tanssin keskus
04.11.2015-14.11.2015
Pirjo Yli-Maunula: Pessi ja Illusia
JoJo - Oulun Tanssin keskus

Syyskuu 2015

21.09.2015
Tiina Jääskö & Yochai Ginton: One Moment
Pop Up Impro- avajaisteos
19.09.2015-20.09.2015
Elossa - esteettömän tanssin teos
Kirjavaa Kulttuuria
13.09.2015
Hanna Korhonen: Paleltunut taivas
OuDance -festivaali
11.09.2015
As2Wrists: Tango Noir + milonga
OuDance- festivaali
10.09.2015
Kinetic Orchestra: Myrskyjä Vesilasissa
OuDance- festivaali
09.09.2015
Cecilia Moisio: It's Not You It's Me + L.O.V.E
OuDance-festivaali

Elokuu 2015

23.08.2015
Niilin salaisuus
Itämaisen Tanssin yhdistys Niilin Neito ry

Toukokuu 2015

28.05.2015
Oulu Iskee
Tanssikeskus Citydance
26.05.2015-27.05.2015
Jeremy Wade / TADaC: Human resources
JoJo - Oulun Tanssin keskus
23.05.2015
Room 2 Manoeuvre: Box Fresh
JoJo - Oulun Tanssin keskus
22.05.2015
Pomppulauta- esitysfoorumi
JoJo - Oulun Tanssin keskus
16.05.2015-17.05.2015
Remakka
Cross Move Company

Huhtikuu 2015

22.04.2015-26.04.2015
Tartunta
HAHAHA Dance School
17.04.2015-19.04.2015
Keväinen Tanssikollaasi
Oulun Taidekoulun tanssilinja
16.04.2015-19.04.2015
Pihalla ja pulpetissa
Oulun Taidekoulun tanssilinja
10.04.2015-25.04.2015
Milla Virtanen: Poroporo
JoJo - Oulun Tanssin keskus

Maaliskuu 2015

26.03.2015-28.03.2015
Carl Knif: Friends of Dymphna
JoJo - Oulun Tanssin keskus
21.03.2015-22.03.2015
Pähkinänsärkijä-baletti
Oulun esittävän taiteen koulu Lenninsiipi
18.03.2015-19.03.2015
Clément Dazin: Bruit de couloir
Oulun Musiikkijuhlat

Helmikuu 2015

20.02.2015-28.02.2015
William Petit: Tumult
JoJo - Oulun Tanssin keskus
13.02.2015-15.02.2015
Satukirja
Kulttuuripesulan tanssikoulun oppilasnäytös
07.02.2015-08.02.2015
Dianthus
Cross Move Company
01.02.2015
Panopticon
Flow Productions

Tammikuu 2015

20.01.2015
Kansallisbaletti: Aikala
Oulun lasten ja nuorten teatterifestivaali
15.01.2015-17.01.2015
Cecilia Moisio: Juxtapose
JoJo - Oulun Tanssin keskus

Joulukuu 2014

20.12.2014-21.12.2014
Joulutarina 2 - jouluinen tanssiteatteriesitys
Cross Move Company
19.12.2014
Julkkis
Cross Move Company & Surraa Productions ry
16.12.2014
Irti minusta
Oulun Tanssikomppania
03.12.2014-05.12.2014
Tanssiteatteri Hämy: Perintö
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Marraskuu 2014

28.11.2014-29.11.2014
Giorgio Convertito: You Only Know It When You're There
JoJo - Oulun Tanssin keskus
13.11.2014-14.11.2014
Tomi Paasonen: 2nd Nature
JoJo - Oulun Tanssin keskus
06.11.2014-09.11.2014
Marraskuun tanssipyörre
Oulun Taidekoulu
01.11.2014
Anne-Mareike Hess: Tanzwut
JoJo - Oulun Tanssin keskus

Syyskuu 2014

13.09.2014
Art of Spectra: Fragment
OuDance -festivaali 2014
12.09.2014
Katja Koukkula & Jussi Väänänen: Aftertaste
OuDance- festivaali 2014
11.09.2014
Yhteisilta: Laura Laura & Imagined Works
OuDance -festivaali 2014
10.09.2014
Rootlessroot: Eyes in the Colour of the Rain
OuDance- festivaali 2014

Elokuu 2014

13.08.2014-14.08.2014
HÖRPPY ja TipuTipu - kahden tanssiteatteriteoksen ilta
HAHAHA Dance School ja Liisa Hei!and her HAHAHA Dance Company

Kesäkuu 2014

07.06.2014-18.06.2014
Owla- tanssiseikkailu

Toukokuu 2014

24.05.2014
Noir?
Oulun lasten ja nuorten teatterifestivaali
23.05.2014
Hit me!
Oulun lasten ja nuorten teatterifestivaali
17.05.2014-18.05.2014
Time Capsule
Cross Move Company
15.05.2014
Pomppulauta- esitysfoorumi
JoJo - Oulun Tanssin keskus
14.05.2014
Pomppulauta- esitysfoorumi
JoJo - Oulun tanssin Keskus
13.05.2014
Ja sinä tanssit...
Elliots ry
03.05.2014-04.05.2014
Coppélia-baletti
Oulun esittävän taiteen koulu Lenninsiiven oppilasnäytös

Huhtikuu 2014

26.04.2014-27.04.2014
Habibi Yasmine - rakkaudesta tanssiin
Oulun Itämaisen Tanssin yhdistys Yasmine ry:n 20-vuotisjuhlanäytös
10.04.2014-12.04.2014
Don*Gnu: N.A.R.G. North Arena Rumble Game
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Maaliskuu 2014

23.03.2014
Oulu Iskee! Disco Dance ja latino-show
Tanssikeskus Citydance

Helmikuu 2014

27.02.2014-01.03.2014
It's All Over Now, Baby Blue
Milla Virtanen
21.02.2014-22.02.2014
Tania Soubry: Beat 'n' Shine
JoJo - Oulun Tanssin Keskus
07.02.2014-08.02.2014
Fantasia
Kulttuuripesulan oppilasnäytös
01.02.2014-15.02.2014
Milla Virtanen & Koski Dance Company: 5th Floor
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Joulukuu 2013

15.12.2013
Vapaus
Cross Move Company
14.12.2013
Joulutarina
Cross Move Company
11.12.2013-12.12.2013
Karsta
Kinesteettinen teatteri
05.12.2013-07.12.2013
Karu luonto-tanssikonsertti
Oulun Tanssikomppania

Marraskuu 2013

27.11.2013
Hirvenmetsästysbaletti
H.I.R.V.I.-työryhmä
17.11.2013
Tanssikollaasi
Oulun Taidekoulu
14.11.2013-16.11.2013
Pinnan alla
Oulun Taidekoulu
01.11.2013-03.11.2013
Scars
Flow Productions

Lokakuu 2013

11.10.2013-18.10.2013
Sonya Lindfors: HIT ME!
JoJo - Oulun Tanssin Keskus
06.10.2013
Esteettömän tanssin iltapäivä
Tanssi-, performanssi-ja demonstraatioryhmä KUDELMA

Syyskuu 2013

15.09.2013
Sue Peacock: Lost and Found
OuDance-festivaali
14.09.2013
Kimmo Alakunnas: Neljä tarinaa Luxemburgista
OuDance-festivaali
14.09.2013
The Mob: PogoMob
OuDance-festivaali
13.09.2013
Paloniemi, Riikonen, Tuomisto: Kinos
OuDance-festivaali
11.09.2013
Helena Franzén: To Make This Up
OuDance-festivaali
11.09.2013
OAMK tanssinopettajankoulutusohjelma tanssii
OuDance-festivaali

Elokuu 2013

07.08.2013-11.08.2013
Metamorfoosi
Oulun Juhlaviikot
03.08.2013
Tanssinäytös
Oulun Baletin Tuki

Kesäkuu 2013

04.06.2013-05.06.2013
Pomppulauta
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Toukokuu 2013

23.05.2013-24.05.2013
JoJo - Oulun Tanssin keskus ja Tangoteatteri Kiukkarainen: Peikkotango
Oulun lasten ja nuorten teatterifestivaali
15.05.2013
Minä kuulun tänne
Elliots ry
04.05.2013
Satubaletti Liisa Ihmemaassa
Oulun esittävän taiteen koulu Lenninsiipi

Huhtikuu 2013

21.04.2013
Kuvittelen että luulen
Pirjo Yli-Maunula & Soiva Siili Duo
20.04.2013
Niilin lumo
Niilin Neito ry
17.04.2013
Tanssin nuorisoilta
Oulun Tanssikomppania ry
06.04.2013-07.04.2013
Kolmen nallen kommellukset
Oulun Taidekoulun tanssilinja
04.04.2013-07.04.2013
Tanssikavalkadi
Oulun Taidekoulun tanssilinja

Maaliskuu 2013

15.03.2013-21.03.2013
Susurro
Oulun Musiikkijuhlat

Helmikuu 2013

23.02.2013-24.02.2013
Whispers
Flow Productions
14.02.2013-16.02.2013
The Place Where Dance Becomes
JoJo - Oulun Tanssin Keskus
08.02.2013-09.02.2013
Metsäpirtti
Kulttuuripesulan tanssikoulu
01.02.2013-02.02.2013
Map of Scars
Flow Productions

Tammikuu 2013

18.01.2013-19.01.2013
Re-Touch
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Joulukuu 2012

02.12.2012
Kuvittelen että luulen
Pirjo Yli-Maunula & Soiva Siili Duo

Marraskuu 2012

10.11.2012-17.11.2012
Jenni Kivelä: Varastettuja asioita
JoJo - Oulun Tanssin keskus
02.11.2012-04.11.2012
El Bimbo
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Lokakuu 2012

20.10.2012-31.10.2012
El Bimbo
JoJo - Oulun Tanssin Keskus
12.10.2012-13.10.2012
Voihan Rakkaus!
Oulun Tanssikomppania ry

Syyskuu 2012

16.09.2012
Aerowaves: Fall for Dance
OuDance-festivaali
16.09.2012
Julian Owusu & Hanna Appel: Toi on mun muuvi
OuDance-festivaali
15.09.2012
New Art Club: Big Bag of Boom
OuDance-festivaali
12.09.2012
Neighbourhood
OuDance-festivaali
01.09.2012-30.09.2012
Hämy: Koukkukuja 6
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Kesäkuu 2012

14.06.2012-15.06.2012
Volière
08.06.2012-09.06.2012
Ihana ja hieno
JoJo - Oulun tanssin keskus
07.06.2012
Yhteisilta
JoJo - Oulun tanssin keskus
06.06.2012
Yhteisilta
JoJo - Oulun tanssin keskus

Toukokuu 2012

25.05.2012-26.05.2012
Toinen Välilasku
Flow Productions
05.05.2012-06.05.2012
Oppilasnäytös
Tanssikoulu Sulava

Huhtikuu 2012

29.04.2012
Oulu Iskee-katutanssinäytös
Tanssikeskus Citydance
21.04.2012-22.04.2012
Tyttö ja metsänkeiju
Oulun Taidekoulu
19.04.2012-22.04.2012
Tanssikavalkadi
Oulun Taidekoulu
11.04.2012
¡Toma que toma!
Flamencotanssikoulu Amanecerán kevätnäytös

Maaliskuu 2012

20.03.2012-21.03.2012
Kaksin käsin
JoJo - Oulun tanssin keskus
16.03.2012-17.03.2012
I Believe That We Are Having A Dialogue
JoJo - Oulun tanssin keskus
01.03.2012-04.03.2012
Svartisen
Flow Productions

Helmikuu 2012

17.02.2012-18.02.2012
Ping Pong
JoJo - Oulun tanssin keskus
03.02.2012-04.02.2012
Tanssia!
Oamk

Tammikuu 2012

31.01.2012
Tanssia!
Kahden teoksen ilta
29.01.2012
Arka paikka & Allege
JoJo - Oulun tanssin keskus

Joulukuu 2011

18.12.2011
Joulunäytös
Tanssikoulu Sulava
08.12.2011-09.12.2011
Minä ja Kuvani
JoJo - Oulun tanssin keskus
04.12.2011
Tanssimarssi
Oulun Tanssikomppania ry
01.12.2011-03.12.2011
Joulupukki matkoilla
Oulun taidekoulun tanssilinja

Marraskuu 2011

11.11.2011-13.11.2011
Hölmölän väki ja Gavinaattori

Lokakuu 2011

29.10.2011
Tynnyrillinen Amontilladoa
The End of Daylight Saving Time - Kesäaika päättyy-teatterifestivaali
29.10.2011
Aivot
The End of Daylight Saving Time - Kesäaika päättyy-teatterifestivaali
29.10.2011
Hissi butoaa
The End of Daylight Saving Time - Kesäaika päättyy-teatterifestivaali
28.10.2011
Salat (in progress)
The End of Daylight Saving Time - Kesäaika päättyy-teatterifestivaali
27.10.2011
Shasin siko
The End of Daylight Saving Time - Kesäaika päättyy-teatterifestivaali
14.10.2011-21.10.2011
Karsikko
Flow Productions

Syyskuu 2011

23.09.2011-25.09.2011
Joona Halonen: Worry Doll
JoJo - Oulun tanssin keskus
18.09.2011
Elina Pirinen: Tanssitaideteos
Tanssia Tyrkyllä-festivaali
18.09.2011
Heli Jaakola ja Annukka Hirvonen: Neti neti
Tanssia Tyrkyllä-festivaali
17.09.2011
Mira Kautto: Undertaking
Tanssia Tyrkyllä-festivaali
17.09.2011
DonGnu: Men in Sandals
Tanssia tyrkyllä-festivaali
16.09.2011
Giorgio Convertito: Something Possibly Entertaining
Tanssia Tyrkyllä-festivaali
16.09.2011
Katja Koukkula ja Jussi Väänänen: Kaksin käsin
Tanssia Tyrkyllä-festivaali
15.09.2011
Elena Ruuskanen: Threedom
Tanssia Tyrkyllä-festivaali
15.09.2011
Aerowaves: Fall for Dance
Tanssia Tyrkyllä-festivaali
14.09.2011
Joona Halonen: Worry Doll
Tanssia Tyrkyllä-festivaali

Toukokuu 2011

21.05.2011-22.05.2011
Tuuli
Oulun Itämaisen Tanssin yhdistys Yasmine ry
18.05.2011
Oppilasnäytös
Tanssikoulu Sulava
14.05.2011
Youmakeme
JoJo - Oulun Tanssin keskus

Huhtikuu 2011

19.04.2011
Naisia ja laukkuja
JoJo - Oulun Tanssin keskus
16.04.2011
Niilin taikaa
Niilin Neito ry
12.04.2011-13.04.2011
Rakastettu
Kristillinen tanssiryhmä Elliots
10.04.2011-17.04.2011
¡Juerga!
Flamencotanssikoulu Amanecerá
02.04.2011
Tynnyrillinen Amontilladoa
Teatteri Airopik & Tanssiteatteri Jumbo - Oulun Tanssin Reuna
01.04.2011-09.04.2011
Svartisen
JoJo - Oulun Tanssin keskus

Maaliskuu 2011

30.03.2011
Svartisen
JoJo - Oulun Tanssin keskus
24.03.2011
Tynnyrillinen Amontilladoa
Teatteri Airopik & Tanssiteatteri Jumbo - Oulun Tanssin Reuna
20.03.2011
Oulu Iskee! Disco & street-tanssinäytös
Tanssikeskus Citydance
01.03.2011-02.03.2011
Tanssia!
Oulun Taidekoulun tanssilinja

Helmikuu 2011

26.02.2011-27.02.2011
Tanssiteatteri Raatikko: Menninkäisten poluilla
Oulun lasten ja nuorten teatterifestivaali
25.02.2011
Seinäjoen kaupunginteatterin Verstas-teatteri: FitFatFuckedUp
Oulun lasten ja nuorten teatterifestivaali
24.02.2011-25.02.2011
JoJo - Oulun Tanssin Keskus: Valon Vuosi- tenavatanssiesitys
Oulun lasten ja nuorten teatterifestivaali
18.02.2011-19.02.2011
Sari Palmgren: Animal Motion & Pirjo Yli-Maunula: Elegia
JoJo - Oulun Tanssin Keskus

Joulukuu 2010

10.12.2010-11.12.2010
Elliotsin Joulushow

Marraskuu 2010

27.11.2010-28.11.2010
Bad Body Doubles
JoJo - Oulun Tanssin Keskus
11.11.2010
Valon vuosi- tenavatanssi
JoJo - Oulun Tanssin keskus
10.11.2010-13.11.2010
Elegia & Together
Flow Productions
01.11.2010
Romutaidetta
Uuden Musiikin Lokakuu

Lokakuu 2010

30.10.2010
Carlo for ever (Täällä taas)
The End of Daylight Saving Time - Kansainvälinen teatterifestivaali
30.10.2010
Kuroko's Dreams 07/2006
The End of Daylight Saving Time - Kansainvälinen teatterifestivaali
29.10.2010
Ihana maailma!
The End of Daylight Saving Time - Kansainvälinen teatterifestivaali
29.10.2010-30.10.2010
Voikukkapelto
The End of Daylight Daving Time - kansainvälinen teatterifestivaali
28.10.2010
Näytelmäryhmän sisartanssiteosyö: Suo & Iik! Olen nainen
The End of Daylight Saving Time - Kansainvälinen teatterifestivaali
12.10.2010-14.10.2010
Valon vuosi- tenavatanssi
JoJo - Oulun Tanssin keskus
09.10.2010-16.10.2010
Here To Stay
JoJo - Oulun Tanssin Keskus & Flow Productions
01.10.2010-03.10.2010
Arki alkaa, oletko valmis?
Flow Productions

Syyskuu 2010

24.09.2010-28.09.2010
Kullervo
JoJo - Oulun Tanssin Keskus
19.09.2010
Human Timing
Tanssia Tyrkyllä- festivaali
18.09.2010-19.09.2010
Tyttö ammeessa
Tanssia Tyrkyllä- festivaali
18.09.2010
Mind the Gap
Tanssia Tyrkyllä- festivaali
17.09.2010
Tommi Kitti & Co: Jäähyväisnäytökset
Tanssia Tyrkyllä- festivaali
17.09.2010-30.09.2010
Arki alkaa, oletko valmis?
Flow Productions
16.09.2010
Aerowaves- ilta
Tanssia tyrkyllä- festivaali
16.09.2010-18.09.2010
Valon Vuosi- tenavatanssi
Tanssia Tyrkyllä- festivaali
05.09.2010
Tanssia kaikille!
Oulun Päivät

Elokuu 2010

20.08.2010-21.08.2010
Balance Project
JoJo - Oulun tanssin keskus

Toukokuu 2010

21.05.2010-22.05.2010
Hui kummituksia!
Oulun Taidekoulun tanssilinjan tanssiteos
15.05.2010-16.05.2010
Bazaar
Oulun Itämaisen Tanssin yhdistys Yasmine ry:n kevätnäytös

Huhtikuu 2010

23.04.2010-02.05.2010
Slapstickiä, spalstickiä
18.04.2010
Whispering Cosmos
13.04.2010-14.04.2010
Tanssia!

Maaliskuu 2010

25.03.2010-28.03.2010
Lumikuningatar
06.03.2010-07.03.2010
Huu, haukka haukkaan

Helmikuu 2010

22.02.2010-23.02.2010
Mind the Gap

Tammikuu 2010

07.01.2010
Tanssilavan taikaa

Joulukuu 2009

10.12.2009-11.12.2009
Kaamos
05.12.2009
Suo
03.12.2009
Visible Volumes

Marraskuu 2009

13.11.2009-14.11.2009
Voi-maa
07.11.2009
Akrobatiaa aroille

Lokakuu 2009

11.10.2009-01.11.2009
Kolmannessa huoneessa

Syyskuu 2009

12.09.2009
Niilin värit
06.09.2009
Tanssia kaikille!

Toukokuu 2009

Huhtikuu 2009

25.04.2009-26.04.2009
Lumous
09.04.2009
tokyo206-0812

Maaliskuu 2009

21.03.2009-22.03.2009
Kadonneiden lelujen seikkailu
20.03.2009-21.03.2009
Kevättalven tanssipyörre

Helmikuu 2009

18.02.2009-07.03.2009
Joanna D'Arc eli Arkin Joanna
04.02.2009
TADaC-vierailu

Tammikuu 2009

31.01.2009-01.02.2009
Mandorla
25.01.2009
Lupauksia
23.01.2009
Streams

Joulukuu 2008

05.12.2008-09.12.2008
Elliotsin oppilasnäytös
03.12.2008-04.12.2008
Touching Point

Marraskuu 2008

29.11.2008-13.12.2008
Kaamos
14.11.2008-16.11.2008
Starlite - So in Love

Lokakuu 2008

31.10.2008-09.11.2008
Huu, haukka haukkaan

Syyskuu 2008

26.09.2008-28.09.2008
Streetdanceshow Soulful Love
18.09.2008-21.09.2008
Tanssia tyrkyllä - festivaali